empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Alginátové masky

Alginátové masky sú masky z morských rias. V morských riasach sa sústreďuje veľké množstvo stopových prvkov, proteínov a aminokyselín, ktoré blahodarne pôsobia na vnútornú rovnováhu. Morské riasy zbavujú telo toxických látok, spevňujú tkanivo a úspešne bojujú proti vráskam a celkovému starnutiu pokožky. Krásne vypínajú pleť. Sú to zlupovacie masky.

Alginátové masky zn. SYNCARE

Morská alginátová maska intenzívne hydratačná
Popis: Základ masky tvoria kremičitany schránok koralov a morská riasa. Maska ihneď po aplikácii hydratuje pleť, viditeľne zlepšuje jej tonus a elasticitu. Po odstránení masky pleť sa stáva žiarivejšou a sviežou.

Morská alginátová maska proti rozšíreným cievkam
Popis: Základ masky tvoria kremičitany schránok koralov a morská riasa. Maska obsahuje látku hesperidín, ktorá spevňuje steny ciev a pôsobí proti mikrozrazeninám.

Morská alginátová maska ukľudňujúca proti začervenaniu pleti
Popis: Citlivá pleť reaguje nadmerne na vonkajšie podnety ako je chlad, zmena vlhkosti, vietor. Červený íl obsiahnutý v maske ukľudňuje podráždenú pokožku a výrazne zmierňuje jej prípadné začervenanie.

Morská alginátová maska zjemňujúca s chlorofylom
Popis: Základ masky tvoria kremičitany schránok koralov a morská riasa. Maska vďaka svojej schopnosti viazať vodu zaistí zvýšenú hydratáciu vrchnej vrstvy pokožky a tým umožní ľahšie odstránenie zrohovatelých buniek s vysokým obsahom mazu. Pleť je vďaka maske veľmi jemná a zbavená mazu.

Morská alginátová maska čokoládová vypínajúca
Popis: Kakaové bôby používali pôvodne na omladenie pleti juhoamerickí Indiáni. Čistý kakaový prášok obsiahnutý v maske vyniká vysokým obsahom polyfenolov, ktoré majú významné antioxidačné látky. Chránia bunky pokožky pred stresovými faktormi, oživujú pleť, vracajú pleti jej prirodzenú farbu a vypínajú ochabnuté partie pokožky.


» späť

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk