empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Ošetrenie problematickej pleti (anti-akné program)

V dermokozmetike SYNCARE skupina lekárov vyvinula celý rad špeciálnych produktov určených na ošetrenie mastnej a aknóznej pleti. Dermokozmetika SYNCARE je určená len pre profesionálov, ale obsahuje aj výrobky na domácu starostlivosť.

Tvorba mazu je pri mastnej a aknóznej pleti nadmerná najmä v T-zóne, no niekedy i vo všetkých partiách. Rohová vrstva býva silnejšia, preto sú vhodné peelingové kúry. Pleť nebýva dehydrovaná, nesmieme však na ňu aplikovať prípravky s vysokým obsahom olejov. Takúto pleť sa snažíme skôr čistiť ako odmasťovať. Pri nesprávnom ošetrovaní mastnej pleti sa môžu na pleti objaviť zápalové procesy - akné. Akné trápi nielen mladú generáciu, je ochorením všetkých vekových skupín. Kozmetické ošetrenie aknóznej pleti spočíva v udržaní hygieny postihnutých miest, lokálnej dezinfekcii a čistení. Výsledkom správneho ošetrenia je pleť zbavená prebytočného mazu, je svieža, nepodráždená a jemná. Okrem špeciálneho čistiaceho mlieka a tonika, ktoré sú určené na akné, v salóne aplikujeme masku anti-akné, sérum na aknóznu pleť s antibakteriálnymi zložkami, gél anti-akné.

Ako prvú pomoc na domácu starostlivosť odporúčame gél pri aktívnom akné – najúčinnejší prostriedok na rýchle zvládnutie akné. Látka ciklopirox pôsobí priamo proti pôvodcovi akné – Propionibacterium acne. Už po druhom použitý je badateľný ústup zapálenej vyrážky.

Všetky výrobky na ošetrenie problematickej pleti je možné zakúpiť v našom salóne, prípadne zaslať na dobierku.


» späť

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk