empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Vitamínové „bomby“ vpravované do pleti ultrazvukom

V salóne používame kozmetický ultrazvuk, ktorý sa používa na vpravovanie vysoko koncentrovaných sér do pokožky. Ultrazvukom sa vykonáva masáž na úrovni buniek. Prístroj obsahuje aj hlavicu špeciálne určenú na očné okolie. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a pritom vysoko účinné. Odporúča sa na každý typ pokožky, najlepšie vo forme kúry.

100 % retinol – podporuje mladistvý vzhľad a urýchľuje odlučovanie zrohovatených buniek na povrchu pokožky, pleť získa naspäť svoju pôvodnú vitalitu a jemnosť.

Regeneračné sérum – aktívny ceramid, vitamíny a ďalšie výživné látky (vitamín E, pantenol) tvoria základ séra, ktorý bol zvlášť vyvinutý na zrelú pleť. Ceramid ovplyvňuje hydratáciu vrchných vrstiev pokožky a účinne pôsobí proti jej starnutiu. Jemné vrásky sa vyhladia a zvýši sa prirodzená pružnosť pleti.

Morské liftingové sérum – je určené na luxusnú starostlivosť o náročnú zrelú pleť so sklonom k silnejšiemu premasteniu. Obsahuje 100 %-ný kolagén, elastín a vysoko hydratačnú kyselinu hyaluronovú

Ukľudňujúce sérum – aktívny komplex účinných výživných zložiek dodá pleti potrebnú jemnosť a okamžité ukľudnenie, neobsahuje parfém ani konzervačné látky. Je určený na citlivú pleť. Obsahuje panenský olej marhuľových jadier, medovková silica, vitamín C, E a iné.

Intenzívne hydratačné sérum – 100 %-ný morský kolagén intenzívne hydratuje suchú pleť, dodáva jej vitalitu a sviežosť, obsahuje účinnú regeneračnú zložku Lactil, ktorá pôsobí proti suchosti pleti.

Povzbudzujúce sérum – obsahuje koenzým Q10, je vhodný na zrelú a menopauzálnu pleť. Dlho po ošetrení zostáva pocit osvieženej pleti, ktorá je na pohľad zjasnená a tonizovaná.

Izotonické sérum – obsahuje aktívne účinné látky z morskej vody, ktoré vyživujú pleť stopovými prvkami a minerálmi. Chráni pleť pred voľnými radikálmi a zabezpečuje jej maximálnu hydratáciu.

Sérum proti rozšíreným cievkam – účinná látka hesperidín spevňuje steny ciev a pôsobí proti mikrozrazeninám, dextran zabraňuje prekrveniu pleti.


» späť

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk