empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Depilácia

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia teplým voskom na rôznych častiach tela a tváre vám zabezpečí sebavedomé vystupovanie v každej situácii.

V našom salóne vykonávame depiláciu dvoma druhmi teplých voskov. Prvou metódou je teplý vosk s použitím depilačných papierikov a druhou je použitie filmového vosku. Filmové vosky tvoria tretiu generáciu depilačných voskov. Na pokožke vytvoria jemný film, ktorý sa dá strhnúť bez depilačných pásikov. Sú ideálne na citlivé miesta, na depiláciu krátkych chĺpkov, ako aj pre mužov. Po ich použití pokožka neostane podráždená.

Pred depiláciou aplikujeme:

  • PRE BASE - preddepilačný dezinfekčný čistiaci gél, ktorý odmasťuje, dezinfikuje a odstraňuje nečistoty z pokožky pred depiláciou. Má gélovú konzistenciu.
    Pripraví pokožku na depiláciu a znižuje riziko podráždenia pokožky. Obsah mentolu tonizuje a osviežuje pokožku, gáfor zas umožní mierne znecitlivenie, čím sa zvyšuje tolerancia voči nepríjemnému pocitu počas depilácie.

Po depilácii aplikujeme:

  • MILK CLEANSER - slúži na odstránenie zvyškov vosku po depilácii. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Jemné zloženie zanecháva pokožku zamatovú a hladkú. Obsahuje ochranný faktor 8 na ochranu pokožky pred slnečným žiarením tesne po depilácii. Obsahuje nechtík, ktorý má protizápalové a hydratačné účinky.

» späť

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk