empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Nemenej dôležitá je aj starostlivosť o ruky. Vidieť zdravé pekne upravené ruky a nechty urobí radosť nielen vám, ale zaručene zapôsobí aj na vaše okolie. Ruky a nechty sa majú upravovať rovnako často, pretože akokoľvek krásne nechty na popraskanej a suchej koži rúk by boli zbytočnou investíciou.


Parafínový zábal

Upravené ruky - to neznamená len krásne nechty, ale aj krásna svieža pokožka. Preto rukám čas od času doprajme dôkladnú relaxáciu. Odborníci už roky poznajú liečivú moc parafínových zábalov, ktoré zvyšujú cirkuláciu krvi, blahodárne pôsobia na kožu a dokonale ju hydratujú. Zábaly sú určené pre pokožku, ktorá trpí vysychaním a nedostatkom výživy. Riešia problém ako je praskanie, vysúšanie pokožky a zádery. Okamžite vracajú pokožke jemnosť, hebkosť a pružnosť. CENA: 3,50 EUR (vykonáva kozmetička)


Manikúra

Základná úprava nechtov, pri ktorej sa upravia nechty pilníkom do požadovaného tvaru, nechty sa vyleštia a zatlačí sa nechtová kožička.


Japonská manikúra

Je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Ak máte lámavé a štiepivé nechty, včelí vosk im dodá zrkadlový lesk a pružnosť, spevní nechtovú platničku. Zároveň aj prekrví nechty a zabezpečí tak ich zdravý rast. Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky - lipidy. Necht sa nepredlžuje, je prirodzený, môže sa lakovať a vydrží dovtedy, pokiaľ necht nevyrastie. Tento spôsob ošetrenia je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov.


Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk