empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Permanentný make-up

Permanentný make-up je vpravovanie pigmentov do podkožia (0,3-0,6 mm) pomocou špeciálneho tetovacieho prístroja. Je vhodný pre ženy, ktoré chcú byť upravené od rána do večera. Zvýraznia sa ním črty tváre, ako napr. obočie, očné linky (horná alebo dolná) a kontúry pier. Je rozdiel medzi klasickým trvalým tetovaním tela a permanentným make-upom, nakoľko pigmenty pre permanentný make-up obsahujú prírodné a antialergénne pigmenty (neobsahujú kovy a iné škodlivé látky) a tieto sa časom odbúravajú z pokožky. Permanentný make-up vydrží od 2 do 5 rokov.

Pre koho je permanentný make-up vhodný: Pre ženy, ktoré majú nevýrazné obočie (bledé, jemné alebo vypadané), nevýrazné oči alebo kontúry pier.

Kedy nie je vhodné robiť permanentný make-up: V tehotenstve, pri alergii na anestetiká, pri cukrovke, zlej zrážanlivosti krvi, pri ochoreniach štítnej žľazy, pri chemoterapii (až po 6 mesiacoch), pri silne opálenej pokožke, pri poruchách imunity, pri akútnych ochoreniach a herpese. Permanentný make-up sa nerobí na materských znamienkach.

Príprava na permanentný make-up: Tetované miesto má byť odlíčené 24 hod. pred zákrokom, nesmie sa piť alkohol 24 hod. pred tetovaním.

Samotný permanentný make-up:

 • dezinfekcia tetovaného miesta
 • lokálna aplikácia anestetického gélu
 • predkreslenie tvaru a jeho schválenie, výber farby pigmentu
 • samotný zákrok (najbolestivejšie sú kontúry pier)
 • poučenie zákazníčky, ako sa starať o tetované miesto
 • trvanie zákroku, napr. v prípade obočia je cca 2 hod.

 • V cene je zahrnutá aj korekcia permanentného make-upu, ktorá sa robí po 6 týždňoch.
  Hojenie trvá cca týždeň, kedy sa z tetovaného miesta postupne olupuje vrchná vrstva, výsledná farba tetovania je teda svetlejšia a aj prirodzenejšia. Permanentný make-up sa môže robiť aj v letných mesiacoch, nie je ale vhodné vystavovať sa slnečnému žiareniu počas niekoľkých dní.

  Ceny:
  obočie 110 EUR
  horné očné linky 70 EUR
  dolné očné linky 55 EUR
  kontúra pier 120 EUR

  Ak si zákazníčka dá vytetovať napr. obočie, na ďalšie tetovanie (napr. očné linky) je zľava 10 EUR.

  Web Design: Adrian Rakovsky
  Copyright © 2007 www.astrasalon.sk