empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:
Tanline 1

Opálenie nástrekom

Tanline poskytuje dokonalé opálenie a hydratáciu pokožky – všetko v jednom. A výsledok? Pokožka vyzerá prirodzene bronzová, mladšia a sviežejšia. Obsahuje Plantolin® - prírodný austrálsky rastlinný výťažok tvorený zmesou 52 rôznych látok, ktorý je klinicky testovaný tak, aby nedochádzalo k podráždeniu pokožky. Pôsobí ako prostriedok proti starnutiu kože a používa sa aj pri liečbe ekzémov, lupienky a dermatitídy.

Nástrekovým opálením sa dosiahne okamžité, stopercentne prirodzené opálenie, ktoré sa za šesť hodín mení na ozajstný bronz bez akýchkoľvek oranžových podtónov.

Ako nástrekové opaľovanie funguje?

Pokožku tvoria dve hlavné vrstvy: vonkajšia pokožka (epidermis) a vnútorná koža, škára (dermis). I keď hovoríme o opaľovaní na slnku alebo o samoopaľovaní, všetok proces sa týka vonkajšej pokožky. Vonkajšiu pokožku rovnako tvoria dve vrstvy. Opaľovanie na slnku pôsobí na jej spodnú vrstvu, stratum basale (základná vrstva). Naopak väčšina dnešných samoopaľovacích výrobkov pôsobí na najvrchnejšiu vrstvu pokožky, stratum corneum (vrstva rohoviny).
DHA je bezfarebný cukor, ktorý reaguje s odumretými bunkami vo vrstve rohoviny vonkajšej pokožky (epidermis). Pri tejto reakcii dochádza k zmene farby. Od počiatočnej aplikácie si túto zmenu koža obvykle podrží päť až sedem dní.

Ako pripraviť pokožku?

Pred samotným nástrekom odporúčame urobiť si dokonalý peeling celého tela, príp. aj depiláciu. Pokožka nesmie byť nakrémovaná, pred nástrekom nepoužívajte dezodorant resp. parfém, tvár musí byť taktiež odlíčená. Po nástreku nesmiete prísť do kontaktu s vodou počas 6-8 hodín. Po tomto čase sa osprchujete a jemne osušíte.

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk