PEDIKÚRA A VIZÁŽ


Objednávky na tel. čísle: 0905 417 094


PEDIKÚRA


Pedikúra je dôkladné ošetrenie nôh vhodné pre ženy, mužov i deti. Odporúčame ju absolvovať jedenkrát mesačne.

Klasická pedikúra – mokrá metóda

Nohy sa pred ošetrením dôkladne vymočia v pedikérskej vaničke, v ktorej je roztok teplej vody so zmäkčovacou soľou. Nohy sa následne dôkladne vysušia, odstráni sa zrohovatelá vrstva kože skalpelom, urobí sa masáž nôh, upravia nechty a nechtové lôžko (lakovanie, grafika nechtov), ošetria sa zarastené nechty a kurie oká. Trvanie ošetrenia je cca 1 hodinu.


Suchá (medicinálna) pedikúra

Suchá pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou medicinálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

Suchá pedikúra má obrovskú výhodu v tom, že nemôže dôjsť k žiadnemu poraneniu, nakoľko sa ošetrenie vykonáva výlučne bez skalpela. Pedikérka používa profesionálny vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria. Jednotlivé frézy hladko kĺžu po koži a vyvolávajú decentné až štekliace pocity. Umožňujú obrusovanie zrohovatenej kože prirodzeným spôsobom a zaručujú, že pri pravidelnom ošetrení sa rast zrohovatenej kože spomalí. Rovnako bezbolestné ošetrenie bolestivých a zatvrdnutých otlakov, kurích ôk, či mozoľov nie je pre medicinálnu pedikúru žiaden problém.


Wellness pedikúra

Cieľom wellnes pedikúry je poskytnúť nohám absolútny relax – dopomáha k tomu kúpeľ v soli, peeling nôh, odstránenie zhrubnutej pokožky, masáž, maska a hydratačný krém. Používame produkty značkovej kozmetiky ORLY z USA.


VIZÁŽ


Vizáž (líčenie) – ponúkame tieto druhy líčenia:

  • denné líčenie
  • večerné líčenie
  • svadobné líčenie